03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Útočník Lukáš Hvila odešel z Plzně na Slovensko
Útočník Lukáš Hvila se po necelých dvou letech vrací opět na Slovensko, našel si angažmá v Banské Bystrici. Na Slovensko se vrací po necelých dvou letech působení v Plzni!

Útočník Lukáš Hvila si našel nové angažmá, a to u sousedních Slováků. V Plzni skončil už na konci srpna ještě před začátkem extraligy. Teď už je jasné, že bude hrát opět na Slovensku. Roční smlouvu do konce sezóny s Hvilou podepsalo vedení týmu HC 05 Banská Bystrica.
Lukáš Hvila se vrací na Slovensko po necelých dvou letech působení v Plzni. Do Plzně šel také ze Slovenska, před tím působil dva roky v HKM Zvolen. Banská Bystrica příchod Hvily velmi uvítá, protože se potýká se zdravotními problémy v týmu. Ve 3. kole se zranil samotný kapitán týmu Miroslav Hlinka, v pátém kole Matej Češík.