V Plzni probíhá turnaj mladšího dorostu

18.08.2012 17:40

V Plzni hostí prestižní turnaj mladšího dorostu, kterého se účastní 6 týmů. Kromě domácích Indiánů jsou k vidění týmy Chomutova, Liberce, Českých Budějovic, Karlových Varů a Salzburgu.

V plzeňské ČEZ Aréně se hraje turnaj mladšího dorostu s mezinárodní účastí. 6 týmů - Plzeň, Chomutov, Liberec, České Budějovice, Karlovy Vary a Salzburg se utkají každý s každým.

Po šesti zápasech je na to nejlépe Piráti z Chomutova a Bílí Tygři z Liberce. Oba týmy dokázaly své úvodní zápasy vyhrát. Piráti porazili 2:0 České Budějovice, ve druhém zápase pak 9:3 rakouský Salzburg. Tygři těsně zdolali Karlovy Vary 3:2, a pak deklasovali domácí Indiány 7:2. České Budějovice a Plzeň mají zatím na svém kontě po jednom vítězství. Modrobílí přehráli 6:0 Salzburg a České Budějovice si poradily s Karlovými Vary. Bez bodu zůstavají Karlovy Vary a Salzburg.

Pátek 17. srpna

1. 14:00 HC Mountfield - Piráti Chomutov 0:2

2. 16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 3:2

3. 18:00 HC Plzeň 1929 - Salzburg 6:0

Sobota 18. srpna

1. 8:00 HC Plzeň 1929 - Bílí Tygři Liberec 2:7

2. 10:00 Piráti Chomutov - Salzburg 9:3

3.12:00 HC České Budějovice - HC Energie Karlovy Vary 2:1

To je v plném proudu, a proto přijďte hráče podpořit a ukázat, že Plzeň je hokejové město. 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus 15 let_