03.06.2025 14:36
03.06.2025 12:10
Co si přejí obyvatelé Trojky? Výsledky hlasování v participativním rozpočtu jsou tu
02.06.2025 13:10
Plzeňská teplárenská ukončila topnou sezonu
V první třetině indiáni zářili, avšak výhru z Třince domů nevezou
V první třetině to pro hokejisty z Plzně vypadalo velmi nadějně. Avšak poté to domácí Třinec otočil a vypracoval si tak tříbrankový náskok. Toto skóre udrželi třinečtí až do 60. minuty.

Hned ve třetí minutě šli plzeňští indiáni do vedení, když obraně domácích unikl Matyáš Kantner, který parádně prostřelil Kváču. Zanedlouho domácí Třinec ale v přesilovce s pořádnou porcí štěstí zvládli srovnat. Po 20 minutách platil stav 1:1.
V druhé třetině se o něco lépe vedlo domácím, kteří využili další přesilovku a dostali se do vedení. Michael Kovarčík připsal další branku domácímu Třineci.
V 56. minutě konečně i hokejisté z Plzně využili přesilovku a Tomáš Mertl vybojoval pro indiány další branku, a tím snížil rozdíl na dvě branky - 2:4.
Utkání skončilo vítězstvím domácího Třince se skórem 5:2.
HC OCELÁŘI TŘINEC - HC ŠKODA PLZEŇ 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
HC Oceláři Třinec: Kváča (Malík) – Gernát, Kundrátek, M. Doudera, Krajíček (C), Galvinš, D. Musil – M. Kovařčík, P. Vrána, M. Stránský – Hrehorčák, Marcinko (A), Dravecký – Hrňa, Polanský, O. Kovařčík – Adamský (A), Novotný, Martynek – Chmielewski.
HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Pulpán (A), Čerešňák, Jank, Budík, Moravčík, L. Kaňák, Vráblík – Kantner, Mertl (A), Gulaš (C) – Eberle, Kracík, Indrák – Straka, V. Němec, Pour – Rob, Kodýtek, Malát.
Branky a nahrávky: 6. M. Kovařčík, 24. M. Kovařčík (M. Stránský, Gernát), 45. M. Stránský (P. Vrána, Krajíček), 54. Martynek (Adamský, D. Musil), 59. Dravecký (Adamský, D. Musil) – 3. Kantner (Budík), 56. Mertl (Gulaš, Budík).
FOTO: HC Škoda Plzeň