30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
Za pult fanshopu míří Martin Straka! Sekundovat mu bude Ryan Hollweg
Speciální prodejní akce, při kterých se za pult fanshopu u Home Monitoring Arény staví osobnosti HC Škoda Plzeň, jdou do finále. V tomto týdnu se chystají hned dvě.

Hokejoví indiáni v tomto týdnu opět vyjedou na led před domácí fanoušky, opět se vrací do kolotoče extraligových utkání. Netradičně ve středu přivítají pražskou Spartu. Prodejní akce, která se běžně odehrává právě ve středu, se tak přesunuje na úterý. Na čtvrtek se pak chystá velký bonus.
V úterý 19. prosince budou ve fanshopu prodávat Ondřej Kratěna a Milan Gulaš. fanouškům budou k dispozici mezi 15. a 17. hodinou. "Přímo z rukou obou hokejistů tak můžete obdržet vybraný dárek z bohaté kolekce fanshopu indiánů, nechat si jej rovnou podepsat či si například jen udělat společnou fotku a v příjemném duchu si popovídat," láká do hokejové prodejny klub HC Škoda Plzeň.
Po středečním ostře sledovaném utkání pak mohou fanoušci vyrazit do fanshopu znovu, a to hned ve čtvrtek 21. prosince. Složení prodavačů bude tentokrát skutečně luxusní. Za pultem se totiž objeví Martin Straka, Ryan Hollweg a Tomáš Mertl. Navíc podle klubu půjde pro nejbližší dobu o poslední mimořádnou prodejní akci.
FOTO: ilustrační