09.05.2025 12:04 09.05.2025 12:26
09.05.2025 9:30
Víkend nabídne plno akcí po celém Plzeňském kraji
08.05.2025 22:27
Vzpomínková akce v Kyšicích završila oslavy osvobození na Plzeňsku
Přinášíme fotky
Požár bytu v Plzni: Aby se muž zachránil, popálený vyskočil z 3. patra - FOTKY, VIDEO
Velké množství hasičů, záchranářů i policistů zasahovalo při požáru bytu v Božkovské ulici v Plzni. Na místě stále pracuje vyšetřovatel i kriminalisté.
Z místa události záchranáři transportovali asi pětatřicetiletého muže ve velmi vážném stavu s popáleninami a po pádu asi ze 3. patra na Emergency FN Plzeň. "Nadýchaného muže r. 1974 jsme po ošetření ponechali na místě. A zhruba čtrnáctiletého chlapce jsme transportovali k dovyšetření na Urgentní příjem FN Plzeň," uvedla mluvčí záchranky.
Hasiči dostali požár pod kontrolu do deseti minut od příjezdu první jednotky. "Kouř z požáru poškodil i několik dalších bytů. Z domu bylo evakuováno asi 25 lidí, pro než přistavíme evakuační autobus," doplnil mluvčí hasičů Petr Poncar.
Foto HZSPK