07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
12. lyžařský turistický přejezd z Gibachtu do Capartic
Město Domažlice a SK Sněhaři Domažlice zvou širokou veřejnost na již 12. lyžařský turistický přejezd z Gibachtu do Capartic, který se koná v neděli 6. února.
Město Domažlice a SK Sněhaři Domažlice zvou širokou veřejnost na již 12. lyžařský turistický přejezd z Gibachtu do Capartic, který se koná v neděli 6. února.
Přejezd pořádají Městko Domažlice a SK Sněhaři Domažlice ve spolupráci s Městem Furth im Wald a SC Furth im Wald jako akci, jejímž hlavním cílem je upevnění přátelských vztahů mezi lidmi žijícími při společné hranici a pěstujících lyžařskou turistiku.
Zájemci se mohou přihlásit do čtvrtka 3. Února na e-mailu: snehari@atlas.cz s uvedením jména příjmení a místa nástupu. Na start do Gibachu je totiž dopraví autobus, který vyjíždí v 8:30 z Domažlic, staví v 8:50 v Klenčí a v 9:00 v Trhanově.
Start je v 10 hodin v Gibachtu a předpokládá se, že účastníci dorazí do cíle v Caparticích mezi 11. a 13. hodinou. Příspěvek je 200 korun na osobu, předem neohlášení zaplatí 400 korun. Každý z účastníků dostane upomínkovou cenu a pamětní list, včetně občerstvení v MKS Domažlice, kam zájemce dopraví z Capartic kyvadlová doprava, poslední autobus ovšem odjíždí ve 13 hodin!