07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
V sobotu 17. března ožije hala na Košutce v Plzni opět hokejbalovou extraligou. Domácí HBC Plzeň tady v rámci 19. kola přivítá aktuálně třetí celek ELBA DDM Ústí nad Labem.
V sobotu 17. března přivítají plzeňští hokejbalisté v 19. kole hokejbalové soutěže ve své hale na Košutce ústeckou ELBU. Zápas začíná v 17 hodin a vy ho můžete opět sledovat na onlajny.cz nebo strižna.cz.
Do konce základní části hokejbalové extraligy zbývá odehrát poslední čtyři kola. Plzeňští hokejbalisté drží osmou pozici zaručující účast v play-off. Pokud by toto své umístění chtějí ještě vylepšit, musí v sobotu v domácím prostředí přehrát ústeckou Elbu. To však nebude lehký úkol, protože první letošní vzájemné měření sil dopadlo lépe pro soupeře ze severu Čech.
Sobota 17. března HBC Plzeň - Elba DDM Ústí nad Labem od 17:00
Průběh zápasu s Mostem 18. kolo
Celý zápas byl velmi vyrovnaný, již v první třetině předvedli hokejbalisté velice aktivní hru plnou osobních soubojů, ovšem bohužel s minimem vydařených kombinací. První třetina přinesla jeden gól za zády každého z gólmanů.
Ve druhé třetině přidala Plzeň další gól, čímž se dostala do vedení. Most, ač měl dostatek příležitostí, se v této třetině prosadit nedokázal.
Boje pokračovaly i ve třetí třetině, bojovalo se doslova do poslední vteřiny. Oba týmy vstřelily po dvou brankách, přičemž rozhodovaly především přesilové hry.
Plzeň - Most 4:3