10.11.2025 14:36
10.11.2025 14:14
Na Borskou přehradu se vrací plovoucí vánoční strom. Kdy se rozsvítí?
10.11.2025 13:22
Muzikáloví herci z DJKT zasadili alej u řeky Mže - FOTKY
Lyžařský přejezd Českého lesa
Oddíl lyžování TJ Start Bělá nad Radbuzou a Klub českých turistů v Bělé zvou v sobotu 5. února na Lyžařský přejezd Českého lesa. Vybrat si můžete buď trasu dlouhou 15 nebo 25 kilometrů!
Chcete si v sobotu 5. února protáhnout tělo na běžkách? Můžete se zúčastnit třeba Lyžařského přejezdu Českého lesa, který pořádá Oddíl lyžování TJ Start Bělá nad Radbuzou a Klub českých turistů.
Sraz je v sobotu 5. února v 9 hodin na náměstí v Bělé nad Radbuzou a pro běžkaře jsou připraveny dvě trasy, které je dovedou na Liščí horu. Patnáctikilometrová začíná v Pivoni, pětadvacetikilometrová v Caparticích.
Zůčastnit se mohou i děti, do věku 15ti let je ovšem musí doprovázet rodič. Startovné je 50 korun a na účastníky bude v cíli čekat občerstvení.
Více se dozvíte na webu města Bělá nad Radbuzou zde.
