15.10.2025 16:53
15.10.2025 10:10
Viktoria Plzeň má nového kouče! Tým povede Martin Hyský
15.10.2025 9:34
Spuštění online pohotovosti v kraji se odkládá. Jeden z uchazečů napadl výběrové řízení
Pošumavská liga horských kol a Den s Hitrádiem FM Plus
V sobotu 24. července se na Samotách v Železné Rudě pojede už poosmé cross country závod, který je součástí 10. Pošumavské ligy horských kol. Akci doplní také Den s Hitrádiem FM Plus.
Už poosmé se v sobotu 24. července v Železné Rudě koná cross country závod v rámci Pošumavské ligy horských kol, kterou zpestří Den s Hitrádiem FM Plus.
"Závod je určen všem věkovým kategoriím, tedy dětem i rodičům a pojede se přímo na sjezdovce, kde jsme vybudovali přibližně 1,5 kilometru dlouhý okruh, takže diváci mohou celý závod dobře sledovat," uvedl majitel Samot Jarda Lučan s tím, že prezence účastníků začne v sobotu v 10 hodin a první kategorie odstartuje v 11 hodin. "Děti pojedou jeden okruh, dospělí si pak trasu dají vícekrát. Připravili jsme také doprovodný program s ukázkami práce hasičů a kynologů a proběhnou také závody ve skocích do vody!"
Loňského ročníku se zúčastníko kolem 80 závodníků. "Doufám, že nám bude přát počasí a letos závody pojede minimálně stejný počet lidí," poznamenal Lučan.
Cross country závody zpestří na Samotách také akce Den s Hitrádiem FM Plus, kde nebudou chybět oblíbení moderátoři z rádia.