14.07.2025 17:37
14.07.2025 13:08
Barevné kroje, tanec i tradice. Klatovy žily folklorem – FOTKY
14.07.2025 8:46
Plzeň zaplavily Corvetty. Podívejte se na FOTKY z mezinárodního srazu
Kadeřnickou galashow ožilo OC Plaza v Plzni - FOTKY
Velká Kadeřnická galashow proběhla za velkého zájmu diváků v OC Plaza. Kromě kadeřnické soutěže několika salonů se zde se svou extravagantní rockovou show za doprovodu tanečníků představila také Romana Topinková ze Salonu MATRIX v Plzni.
V OC Plaza se odehrála velká Kadeřnická galashow, která představila nejen kadeřnickou soutěž ale také extravagantní show Romany Topinkové ze Salonu Matrix v Plzni.
Show probíhala v odpoledních hodinách a proto vzbudila velký zájem diváků. Ti mohli vidět kadeřnickou soutěž několika plzeňských salonů nebo zábavné klauny, kteří rozesmály všechny přítomné.
Mimo soutěž byla ke shlédnutí také velmi extravagantní show Romany Topinkové ze Salonu Matrix. Nešlo jen o obyčejné předvádění účesů, ale jako vždy byla show ozvláštněna příběhem. Za doprovodu rockové hudby a tanečníků mohli přítomní vidět, jak Romaně Topinkové pod rukama rostou extravagantní účesy. Inspirací jí byly nové střihy z Velké Británie.
Báječným doplňkem kadeřnické show byla vizážistka ze Salonu Matrix Andrea Kristlová, která účesy skvěle dotvořila kreativním líčením. Opravdu bylo na co se dívat. Diváci show ocenili, líbila se.