30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
O semifinalistkách Dívky roku je rozhodnuto!
Soutěž krásy Dívka roku už má své semifinalistky. Z víkendového castingu vzešla dvanáctka dívek ve věku 13 až 15 let. O Velikonocích je čeká přípravný "kemp" i samotné semifinále.

Soutěž Dívka roku pro slečny mezi 13 a 15 lety se pomalu ale jistě blíží do finále. Po víkendovém castingu v Plzni je jasná kompletní sestava dívek z regionu, které postupují do semifinále. To se odehraje v Plzni o Velikonocích a předcházet mu bude soustředění přímo v Plzni.
Víc jak třicítka dívek se o víkendu utkala v prostorách Motokáry Papírna o postup do dalšího kola soutěže krásy Dívka roku. Odborná porota, ve které usedl mimo jiné plzeňský fotograf Ivan Štefko nebo choreograf a tanečník Petr Čejka, nakonec neměla sice úkol lehký, nicméně "soupiska" krásných slečen je kompletní. Na programu byly tradičně čtyři soutěžní disciplíny – rozhovor s moderátorem, volná disciplína, aerobic a módní přehlídka.
Do semifinále Čech, které letos proběhne 21. dubna ve Středisku volného času v Plzni, postoupily Štěpánka Karasová, Nela Vohradská, Michaela Dlesková, Zuzana Dvořáková, Eliška Stauberová, Adéla Nejedlá, Tereza Kubartová, Anna Marie Dědicová, Alicia Tiffany Santos, Aneta Brabcová, Tereza Stejskalová a Vanessa Veithová.
Ještě před samotným Velikonočním semifinále čeká na dívky soustředění jako při klasických soutěžích krásy pro odrostlejší krásky. "Kemp" se odehraje během víkendu před semifinále v areálu DDM Talent v Plzni v Krašovské.
Samotné semifinále bude na programu ve Stěřdisku volného času v Pallově ulici 21. dubna od 16:00. Finále je na programu v červnu.
FOTO: DDM Talent