20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Plzeňský kraj podepsal deklaraci o spolupráci se společností Bohemia Sekt
Spolupráce Plzeňského kraje a společnosti Bohemia Sekt, která započala už v roce 2005, bude pokračovat i nadále. Svými podpisy to potvrdili hejtman kraje Václav Šlajs a ředitel společnosti Ondřej Beránek.
Hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs a ředitel společnosti Bohemia Sekt Ondřej Beránek v uplynulém týdnu potvrdili pokračování spolupráce podepsáním deklarace o spolupráci.
"Společnosti Bohemia Sekt bych rád poděkoval za dlouhodobou spolupráci a dobrou prezentaci Plzeňského kraje," řekl při podpisu deklarace hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs.
Spolupráce kraje a společnosti probíhá již od roku 2005, a to zejména v oblasti marketingu, propagace, cestovního ruchu, kulturních a společenských vztahů.
"Jako společensky odpovědná firma vnímáme spolupráci s Plzeňským krajem za velice důležitou. Jsme rádi, že se můžeme podílet na rozvoji regionu, kde naše společnost působí a kde žije velká část našich zaměstnanců," uvedl ředitel společnosti Bohemia Sekt Ondřej Beránek.