08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Na rozlévání gulášové polévky se můžete těšit již za pár dní. Tradiční akce Městského obvodu Plzeň 3 se letos uskuteční již počtvrté a i nyní nadělí chutný předvánoční dárek všem potřebným.
Výbornou gulášovku můžete přijít ochutnat již v pátek 21. prosince 2012 od 14 hodin na náměstí Republiky v Plzni.
Již čtvrtým rokem navaří Městský obvod Plzeň 3 sto litrů gulášové polévky, kterou následně nabídne zdarma každému, kdo bude chtít ochutnat.
„Rád bych Plzeňany pozval na náměstí Republiky v pátek 21. prosince. Od dvou hodin zde budeme zdarma rozlévat výbornou gulášovku. V předešlých letech měla akce velký úspěch, a proto nemáme důvod tradici rušit,“ prozradil starosta Jiří Strobach.
Gulášová polévka je určená především pro potřebné a sociálně slabší spoluobčany. Setkání u gulášové polévky poslouží také jako místo pro setkání představitelů obvodu s místními občany, kdy si tyto dvě strany budou moci popovídat.
„Je to především příležitost popovídat si s obyvateli našeho obvodu, seznámit je třeba s plány obvodu na příští rok a zároveň si od nich vyslechnout zajímavé názory a postřehy,“ dodal místostarosta Radislav Neubauer.