15.07.2025 18:29
15.07.2025 14:29
Sportmanie, famfrpál i miliony pro kluby. Radní Tomáš Morávek otevřeně o sportu v Plzni
15.07.2025 12:49
Parkourová legenda Jay Fox i jógový maraton. Krašovská chystá zajímavé akce
Ředitelka plzeňské MŠ je ve finále Pretty Woman 2010
Ředitelka plzeňské mateřské školy na Borech Martina Průchová se dostala do finále soutěže Pretty Woman Česka a Slovenska 2010. Reprezentuje tak Plzeňský kraj na finálovém večeru, který bude v sobotu 4. prosince.
Martina Průchová, ředitelka borské mateřské školy, reprezentuje Plzeňský kraj v soutěži Pretty Woman, kde se bude volit žena Česka a Slovenska pro rok 2010. Finálový večer proběhne v sobotu 4. prosince.
Zda se stane Plzeňanka Martina Průchová Pretty ženou České a Slovenské republiky rozhodne finále soutěže Pretty Woman, které se koná v sobotu 4. prosince. V přímém televizním přenosu bude ředitelka 27. MŠ reprezentovat celý Plzeňský kraj.
"Pokud divákům a porotě předvede, kolik v ní je energie a nápadů, tak jako to dělá ve své práci, myslím, že může pomýšlet na hodně dobré umístění," říká Jiří Strobach, starosta centrálního obvodu Plzeň 3.
Martina Průchová je už v Liberci, kde se připravuje na sobotní přímý televizní přenos. "Budu se snažit dobře reprezentovat své město i svůj kraj a hlavně si přeji, aby se diváci u televizních obrazovek dobře bavili," vzkazuje Martina.
QAP drží Martině palce. Přímý přenos uvidíte v sobotu 4. prosince od 21:35 hodin na ČT1 a STV1.