Potvrzeno! Ibrahim Traoré podepsal smlouvu s Viktorií Plzeň

23.06.2023 11:33

Jak jsme již informovali, Ibrahim Traoré se před pár dny zapojil s fotbalisty FC Viktoria Plzeň do fyzických testů a tréninků. Dnes vedení klubu přestup záložníka do Plzně potvrdilo.

Ibrahim_0623_FCVP

„Záložník z Pobřeží slonoviny se do přípravy Viktorie zapojil již během pondělních fyzických a funkčních testů, kdy se poprvé hlásil trenérovi Miroslavu Koubkovi, ve druhém poločase zasáhl i do zápasu v rámci projektu od Gambrinusu Kopeme za fotbal. Nyní došlo k dohodě obou klubů a Ibrahim Traoré přestupuje z pražské Slavie do Viktorky, s níž podepsal smlouvu na jeden rok,“ potvrdil Václav Hanzlík, mluvčí FCVP.

Ibrahim Traoré (34) prošel Táborskem, Zlínem a pět let pak strávil ve Slavii a je majitelem třech mistrovských titulů, čtyřikrát vyhrál Český pohár. V české lize celkem odehrál 159 zápasů, dalších 58 v evropských pohárech v dresech Zlína a Slavie.

Nový trenér Viktorky Miroslav Koubek již na tiskové konferenci o kvalitách Ibrahima promluvil. Psali jsme zde. Příchod nového hráče dnes okomentoval i sportovní ředitel Viktorie Daniel Kolář: „Jde o velmi kvalitního hráče s obrovskými zkušenostmi jak z domácí ligy, tak i evropských pohárů. Náš trenér o něj hodně stál, takže jsme rádi, že se podařilo velmi rychle najít společnou řeč všech zainteresovaných stran a můžeme Ibrahima Traorého přivítat oficiálně v našem týmu.“

Nový záložník Viktorky přichází do Plzně s motivací se prosadit. „Když se naskytla možnost jít do Viktorie, ihned jsem souhlasil. Jde o velký klub, který má vysoké ambice, bude hrát v pohárové Evropě a já mám pořádnou motivaci se prosadit,“ řekl po podpisu jednoleté smlouvy Ibrahim Traoré.

Foto FCVP

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Techmania Lunární léto
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte_copy