QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Letiště Líně

Tipy na výlet
Letiště Líně chystá Den otevřených hangárů. Na co se můžete těšit? 30.01.2023 18:05

Již tuto sobotu se otevře veřejnosti letiště Líně. Návštěvníky čekají prohlídky letadel. Naplánovaný je i symbolický protest na podporu letiště.

Lidé protestovali proti gigafactory v Líních: První, co se tady bude budovat, je tunel - FOTKY 10.12.2022 17:31

Na náměstí T. G. Masaryka v Plzni se v sobotu odpoledne sešli ti, kteří nesouhlasí s demolicí letištní plochy a přilehlých budov na letišti Líně. I přes mrazivé počasí většina lidí setrvala až do samotného konce události.

Gigafactory: Koncern Volkswagen odložil rozhodnutí, likvidace ale není podle odpůrcu zažehnána 09.12.2022 12:34

Původně měl koncern Volkswagen oznámit rozhodnutí o stavbě Gigafactory v Líních 16. prosince. Koncern rozhodnutí odložil, odpůrci stavby ale říkají, že toto vyjádření zatím nic na situaci nemění.

Vedení města Plzně navštívilo Líně, tématem byla kontroverzní Gigafactory 02.11.2022 19:18

Gigafactory, v poslední době velmi diskutované téma, zaměstnalo ve středu 2. listopadu také nové vedení města Plzně. Primátor a jeho náměstci byli dnes v areálu letiště.

Vládě jde jen o peníze! Stovky lidí protestovaly proti zrušení letiště v Líních - Fotky 15.11.2022 16:59

Před hangárem č. 3 - muzeum Classic Trainers v Líních se sešli všichni, kteří nesouhlasí s demolicí letištní plochy a přilehlých budov na místím letišti. I přes nepříznivé počasí lidé setrvali až do samotného konce události. Největší ovace si zasloužil právník, který uvedl, že bude bojovat za spravedlnost a zachování letiště.

Zvednu vam to_copy