08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Nevíte kde a jak trávit první prázdninový víkend? Přinášíme nejrůznější tipy z Plzně a Plzeňského kraje...
Sobota 2. července
Tradiční farmářské trhy můžete navštívit od 08:00 hodin na náměstí Republiky v Plzni.
Turnaj Fotbalu pro rozvoj, kterého se účastní fotbalisté z organizace MYSA Kenya, bude zahájen v 10:00 hodin ve Štruncových Sadech u hřiště. Více zde.
Zážitková interaktivní expozice s divadelními prvky pro děti a dospělé Dobrodruzi začíná v 10:00 hodin v Depo2015 v Presslově ulici v Plzni. (i v neděli)
Nenechte si ujít rock-metalový festival Basinfirefest, který startuje už ve čtvrtek ve Spáleném Poříčí. Více o programu zde.
13. ročník Dobývání hradu Švihov proběhne od 17:00 hodin. Více v článku zde.
Neděle 3. července
Divadelní představení pro nejmenší s názvem Tři prasátka aneb Loupežnická pohádka uvede Měšťanská beseda na zahradě ve 14:30 hodin.
Beseda s Václavem Postráneckým a promítání filmu Černí baroni v autentických kulisách zámku Zelená Hora u Nepomuka začíná ve 20:00 hodin.