20.08.2025 13:35
20.08.2025 9:20
Filmová akce Hrákula v Hradišti startuje. Na co se letos můžete těšit?
19.08.2025 16:30 19.08.2025 18:51
U Štěpánovic na Klatovsku hoří skládka!
Hasičům při požáru na Domažlicku shořel vůz - FOTO
Devět jednotek hasičů zasahovalo u požáru pole mezi obcemi Stráž a Pasečnice na Domažlicku. Požár se neobešel bez škod. Hasičům z Domažlic při něm shořelo velitelské auto.

Celkem devět jednotek hasičů zasahovalo ve čtvrtek 6. srpna u požáru pole ve Stráži na Domažlicku.
Požár, který vypukl mezi druhou a třetí hodinou odpolední zasáhl oblast mezi obcemi Stráž a Pasečnice. "Jednalo se o požár na ploše o velikosti deset arů," informovala mluvčí HZS Plzeňského kraje Pavla Jakoubková. Na místě zasahovaly jak jednotky dobrovolných, tak jednotky profesionálních hasičů.
Požár byl ve večerních hodinách již lokalizován. Bohužel se neobešel bez vyšších škod. Hasičům z Domažlic totiž při něm shořelo auto. "Požár se rozšířil i na přilehlý travní porost. Při požáru shořelo vozidlo VEA – Ford Ranger ze stanice HZS Domažlice," informují hasiči.
FOTO: pozary.cz