QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

15.07.2025 18:29

Provoz na železniční trati Praha - Beroun byl přerušen, na koleje spadl strom

Na Domažlicku zadrželi dealera pervitinu

17.01.2014 12:48

Další prodejce pervitinu skončil ve vazbě. Čyřicetiletémui muži za prodej pervitinu hrozí jeden rok až pět let za mřížemi. Muž prodával drogy hlavně na Folmavě.

policie ilustracni foto QAP

Kriminalisté obvinili dalšího dealera pervitinu, tentokrát jde o čtyřicetiletého muže. Ten je nyní ve vazbě a hrozí mu rok až pět let za mřížemi.

Další významný úspěch si mohou připsat domažličtí kriminalisté při potírání drogové kriminality. Obvinili dalšího dealera drog.

"Bylo zahájeno trestní stíhání čtyřicetiletého cizince jako obviněného ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy," potvrdila mluvčí policie Dagmar Brožová a dodala:"Od března do prosince loňského roku měl nejméně ve dvanácti případech třem osobám v obci Folmava opatřenou drogu pervitin prodat vždy dávku o hmotnosti dva gramy pervitinu. Kriminalisté podali státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Vazební zasedání proběhlo včera, soudce akceptoval návrh státního zástupce, a tak je obviněný muž stíhán vazebně." 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT