Opilý mladík napadl v Horšovském Týně otce své přítelkyně

04.08.2010 7:08

Na protialkoholní záchytné stanici skončil mladý cizinec, který se se skleněným střepem v ruce dožadoval hovoru se svou láskou. Napadl přitom jejího otce.

Tísňovou linku 158 využila 48letá žena z Horšovskotýnska, když jejího manžela napadl přítel jejich dcery.

"Paní ohlásila napadení manžela ze strany dceřina přítele ve tři hodiny ráno v sobotu. Když dorazila policejní hlídka na místo, měl mladý cizinec v ruce skleněný střep, který si přiložil na vnitřní stranu zápěstí a dožadoval se, že chce mluvit se svojí družkou," řekla mluvčí domažlické policie Vladislava Čejková a pokračovala: "To mu bylo umožněno, střep položil a poté, co mu policisté sdělili, aby je následoval na policejní služebnu k podání vysvětlení, znovu chtěl sebrat střep ze země, což už mu policisté neumožnili a mladíka zpacifikovali za použití donucovacích prostředků."

Policisté pak opilého mladíka zajistili, protože ohrožoval svůj život a zdraví, a převezli ho na obvodní oddělení, kam přivolali lékaře. "Ten neshledal důvody k jeho psychiatrické hospitalizaci, a proto byl policejní hlídkou převezen do protialkoholní záchytné stanice. Jednání mladíka policisté šetří jako přestupek proti občanskému soužití," dodala Čejková.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Enyaq Enyaq coupé