07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Jednadvacetiletá řidička na Domažlicku nezvládla o víkendu svůj vůz a skončila nárazem do stromu. Řidička se zranila. Škoda, kterou si způsobila na autě byla odhadnuta na 60 000 koprun.
Jednadvacetiletá řidička na Domažlicku nezvládla řízení a poté, co dostala smyk, narazila do stromu. Škoda, kterou si řidička způsobila na autě, se vyšplhala na 60 000 korun.
Mezi Draženovem a Domažlicemi havarovala v sobotu 4. února řidička. "Řidička osobního automobilu Seat Cordoba jedoucí ve směru od Domažlice na obec Draženov při průjezdu pravotočivé zatáčky dostala na zasněženém povrchu vozovky s vozidlem smyk, přejela do protisměru a následně s vozidlem vjela do levého silničního příkopu, kde narazila do ovocného stromu," popisuje nehodu policejní mluvčí Dagmar Brožová s tím, že 21letá řidička utrpěla zranění.
"Požití alkoholických nápojů před jízdou u řidičky vyloučila dechová zkouška elektronickým přístrojem," uvedla Brožová. Na osobním automobilu Seat Cordoba vznikla hmotná škoda asi 60 000 korun.