26.09.2025 14:43
Požár sklepní kóje na Klatovské třídě v Plzni
V pátek 26. září vyjížděli hasiči k požáru sklepní kóje v Plzni na Klatovské třídě. Mluvčí hasičů Petr Poncar uvedl, že příčina požáru je v šetření. Událost se obešla bez škody.
26.09.2025 14:43
V pátek 26. září vyjížděli hasiči k požáru sklepní kóje v Plzni na Klatovské třídě. Mluvčí hasičů Petr Poncar uvedl, že příčina požáru je v šetření. Událost se obešla bez škody.
26.09.2025 14:15
05.09.2025 17:42 26.09.2025 13:27
Zapojili jste se do narozeninové soutěže? Vylosovali jsme poslední výherce nákupních poukazů!
V úterý 19. července došlo deset minut před jedenáctou hodinou dopoledne k závažné dopravní nehodě dvou osobních vozů. Na místě probíhájí vyprošťovací práce a místo je v tuto chvíli neprůjezdné.
V úterý 19. července dopoledne došlo k dopravní nehodě na silnici mezi obcemi Srbice a Hlohovčice. "Nehoda se stala dnes dopoledne v 10:50. Došlo ke střetu dvou osobních vozidel a jsou zde čtyři zranění. Hasiči právě provádějí vyprošťovací práce," uvedla k nehodě Dagmar Brožová, tisková mluvčí PČR a dodala: "Místo je v tuto chvíli kvůli vyprošťování neprůjezdné."
"V 10:51 hodin vyslalo operační středisko mezi obce Srbice a Hlohovčice k dopravní nehodě dvou osobních aut jednotku ze Staňkova a z protisměru jednotku z Domažlic. Hasiči do té doby, než se na místo dostavila LZS a ZZS pečovali o 4 zraněné osoby, jednu museli z vozidla s použitím hydraulického zařízení vyprostit," popsala nehodu mluvčí hasičů Pavla Jakoubková.
Dvě osoby pomohli hasiči transportovat do vrtulníku LZS a dvě do sanitek. Po dobu zásahu byl provoz v úseku mezi obcemi úplně zastaven.
Za nehodou stojí vosa. Vlétla 37leté řidičce do vozu, ta se lekla a sjela do příkopu, následně znovu do vozovky a tam se střetla s protijedoucím automobilem.
Foto: HZSPK