07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Ženám někdo vyhrožuje po telefonu znásilněním a fyzickou likvidací
Policisté v Holýšově pátrají po osobě, která po telefonu vyhrožovala dvěma ženám. Padaly výhrůžky znásilněním, fyzickou likvidací a vypálením jejich domů.
Policisté v Holýšově řeší složitý případ. Dvěma ženám měl někdo prostřednictvím telefonu třetí ženy vyhrožovat znásilněním a smrtí.
Ve středu 2. března zahájili holýšovští policisté úkony trestního řízení ve věci přečinu nebezpečné vyhrožování. "Mladá žena na policii oznámila, že dosud neznámý pachatel prostřednictvím jejího telefonu vyhrožoval dalším dvěma ženám fyzickou likvidací, znásilněním a vypálením domu," informovala mluvčí policie Dagmar Jersáková s tím, že policisté nyní intenzivně pátrají a zjišťují, kdo mohl ženám vyhrožovat.