21letý mladík zabloudil na Klatovsku, stále ho hledá policie

15.12.2011 12:10

Jedenáct policistů, služební pes i vrtulník hledali ve středu 14. prosince marně 21letého Michala Jandíka z Domažlicka, který se ztratil na Klatovsku. Pátrání po něm stále pokračuje.

21letý Michal Jandík z Domažlicka se ztratil v okolí Čínova na Klatovsku. Na linku 158 zavolal s žádostí o pomoc, policisté ho hledají od středečního večera.

Michal Jandík žije trvale v Mnichově na Domažlicku. Je 175 cm vysoký, hubené postavy.

"Ve čtvrtek 14. prosince v 19:25 hodin oznámil na tísňovou linku 158 21muž z obce u Domažlic, že se ztratil někde u Čínova a žádal o pomoc, protože neví, kde se nachází. Poté byl hovor ukončen a mobilní telefon je stále nedostupný," uvedla mluvčí klatovské policie Dana Ladmanová a pokračovala: "Policisté okamžitě vyjeli k určené lokalitě, ale muž nebyl nalezen. Před osmou hodinou večer proto byla vyhlášena pátrací akce, do které bylo nasazeno jedenáct policistů včetně policejního psovoda se služebním psem, dva strážníci městské policie a byl přivolán i policejní vrtulník."

Policisté od středečního večera pátrali v terénu u obcí Obytce, Čínov, Slavošovice, Sobětice i Kydliny. "Zkontrolovali i příjezdové komunikace u vedených lokalitách, ale muž nebyl nalezen. Pátrací akce byla ukončena v 0:30 hodin. Po muži policisté stále pátrají i ve čtvrtek 15. prosince na různých místech v Klatovech a okolí," dodala Ladmanová.

Ilustrační foto Policie ČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT