03.06.2025 14:36
03.06.2025 12:10
Co si přejí obyvatelé Trojky? Výsledky hlasování v participativním rozpočtu jsou tu
02.06.2025 13:10
Plzeňská teplárenská ukončila topnou sezonu
Auto projelo plotem a skončilo na zahradě
K nehodě osobního auta došlo ve středu 8. září v Horažďovicích. Auto projelo plotem na zahradu, kde skončilo na střeše. Řidič z místa nehody utekl.
Ve středu 8. září zasahovali hasiči u nehody osobního auta, které skončilo bez řidiče na zahradě poté, co projelo plotem, skončilo na střeše.
Jednotka Horažďovických hasičů vyjížděla k úklidu auta, které zůstalo po havárii na zahradě v Komenského ulici v Horažďovicích. Automobil byl převrácený na střechu, řidič z místa nehody utekl.
"Jednotka po příjezdu na místo zabezpečila vozidlo proti požáru a po dohodě s PČR vyprostila pomocí navijáku a převrátila zpět na kola. Řidič se na místě nehody nenacházel. Událost převzala k šetření PČR," upřesnila mluvčí hasičlů Alena Marešová. "Událost jsme dostali nahlášenou ve středu 8. září v 8:37 hodin jako úklid vozidla po nehodě," upřesnila ještě.