03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Další pohřešovaný muž ze Železné Rudy! Může být na útěku kvůli dluhům!
Policie na Železnorudsku je po pár dnech znovu v pohotovosti kvůli pohřešovanému mladému muži. Také tentokrát se objevily SMS zprávy, že se chce zabít. Za vším ale můžou být i dluhy!
Během jediného týdne je opět v pohotovosti policie v Železné Rudě na Šumavě. Po pěti dnech znovu probíhá pátrání po mladém muži. Policie tentokrát nevylučuje, že mohl pohřešovaný být na útěku a mohl by se dokonce pohybovat za hranicemi. Podle informací QAPu pohřešování muže nahlásila jeho přítelkyně.
Jen před pár dny policie ukončila pohřešování po 26letém muži, který měl přechodné bydliště v Železné Rudě. Jeho tělo se našlo zhruba po jednom dny pátrání a podle všeho spáchal sebevraždu (více čtěte zde). Teď je policie znovu na nohou a pátrá, kde může po 37letém Janu Krbcovi.
"Pohřešovaný je vysoký 175 až 180 centimetrů, má rovné vlasy a střední postavu. Na sobě měl v době zmizení černé riflové kalhoty, bílou mikinu a černou softshellovou bundu. Není vyloučené, že může mířit za hranice," potvrdila QAPu mluvčí policie Dana Ladmanová.
Podle informací QAPu, pohřešovaný muž odeslal několik SMS zpráv s tím, že si chce sáhnout na život. Zatím to ale vypadá, že za zmizením nejspíš stojí dluhy. Podle některých informací od obyvatel v Železné Rudě měl problém s automaty.
Policie odpoledne na Plánicku našla navíc auto, ve kterém byl nalezen mrtvý muž. O pohřešovaného Jana Krbce ale nešlo a teď se čeká na ztotožnění nalezeného těla.
FOTO: PČR