11.08.2025 15:10
11.08.2025 14:47
Zápas Viktorky s Glasgow Rangers přinese do Plzně přísná policejní opatření
11.08.2025 13:15 11.08.2025 14:00
Pozor na dopravní nehodu u Všerub - FOTKY
Složky IZS zasahují na komunikaci 20/I v úseku od Nové Hospody ke křižovatce na Hunčice. Komunikace je uzavřena.
Dvě ženy na skútru srazilo auto. Na předním skle zůstal chomáč vlasů
V páteční podvečer srazil jedoucí automobil v Točníku dvě ženy. Ty jely na skútru a nepozorný mladík je srazil. Po jedné z nich zůstal na předním skle auta vytržený chomáč vlasů.
Na páteční podvečer druhého červencového dne nebude vzpomínat v dobrém jednadvacetiletý řidič Felicie. Ten v nepozornosti srazil dvě ženy, které jely na skútru před jeho autem v Točníku na Klatovsku. Mladík nedodržel bezpečnou vzdálenost za skútrem a když ženy odbočovaly mimo komunikaci tak do nich zezadu narazil.
Náraz odhodil skútr 10 metrů daleko a po jedné z žen zůstala na předním mskle promáčklina a vytržený chomáč vlasů. Obě ženy byly okamžitě odvezeny do nemocnice.
Během pátku vyjížděli klatovští policisté k šesti nehodám, při kterých se zranilo 6 lidí!