07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Elektřinu bral načerno, dluží téměř 74 tisíc korun
Policisté vyšetřují černý odběr elektřiny, kterého se dopustil 62letý muž z Plánicka. Proud bral načerno tři roky a dluží tak téměř 74 tisíc korun.
Téměř 74 tisíc korun dluží za elektřinu muž z Plánicka, který načerno odebíral energii celé tři roky.
Policie vyšetřuje 62letého muže z jedné z obcí na Plánicku, který načerno bral proud téměř tři roky.
"V době od října 2008 do října 2011 připojil objekt, bez evidenčního a popisného čísla, na distribuční síť elektrické energie, bez vědomí poškozené společnosti. Svým neoprávněným odběrem elektrické energie způsobil škodu ve výši 73 798 korun," informovala mluvčí klatovské policie Dana Ladmanová s tím, že policisté předali muži sdělení podezření z přečinu krádež ve zkráceném přípravném řízení.