31.05.2025 20:06
Na Plzeňsku proběhla jízda historických vozidel
Podívejte se na fotky
31.05.2025 20:06
Podívejte se na fotky
31.05.2025 13:28
31.05.2025 8:40 31.05.2025 11:53
K sérii přepadení sušických barů přibylo ve středu 24. listopadu další. Opět tu loupil muž s nožem v ruce, který vyhrožoval obsluhující ženě. V několika málo týdnech jde už o páté přepadení v tomto městě!
Policisté v Sušici řeší od středy 24. listopadu další případ přepadení baru. Je to už pátý v řadě během pár týdnů.
Neznámý lupič vstoupil do sušického baru ve 4:25 hodin s nožem v ruce. "Pod pohrůžkou použití nože donutil obsluhující ženu k vydání finanční hotovosti. Žena vydala peněženku s finanční částkou a pachatel ji vyzval, aby si lehla na zem a z baru odešel," popsala scénář přepadení, který se téměř absolutně přesně shoduje s předchozími případy, klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová s tím, že policie případ šetří pro podezření ze spáchání zločinu loupeže.
S velkou pravděpodobností přepadává bary stejný lupič, policistům zatím uniká a stal se postrachem provozovatelů a zaměstnanců nočních podniků v Sušici.