24.08.2026 17:09
24.08.2026 11:05
Kiosky, záhony i pomník. V sadech Pětatřicátníků je hotovo - AKTUÁLNÍ FOTKY
22.08.2026 14:00
Tip na výlet: Vydejte se na Vlčí horu u Černošína - FOTKY
Pátrání po 14letém chlapci
14letý Christian Bajger zmizel v úterý 14. září v Klatovech. Ráno odešel do školy, ale z ní už se domů nevrátil. Policisté po něm vyhlásili celostátní pátrání.
Celostátní pátrání po 14letém Christianu Bajgerovi z Klatov vyhlásili policisté. Chlapec zmizel v úterý 14. září ráno a od té doby se neozval.
"14letý Christian Bajger odešel v úterý ráno ze svého přechodného bydliště v Klatovech - Lubech do školy v Klatovech. Odpoledne se domů nevrátil a nepodal o sobě rodičům žádnou zprávu," uvedla mluvčí klatovské policie Dana Ladmanová s tím, že není známo, kde se pohybuje. "Chlapec je asi 160 až 165 cm vysoký, má hubenou postavu, modré oči a krátké černé vlasy. Trvalé bydliště má v Ostrově na Karlovarsku."
Policie žádá občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, pohybu či výskytu pohřešovaného mladíka, aby neprodleně podali zprávu Policii ČR na telefon číslo 158 nebo na policejní služebnu.