03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Při havárii poblíž Klatov se těžce zranil řidič
Kromě řidiče se při nehodě, kvůli které byla na hodinu uzavřena celá komunikace, zranila i spolujezdkyně, třetí osoba naštěstí vyvázla bez zranění.
Nehoda se stala v pondělí 26. listopadu kolem 13:15 na silnici ve směru z Klatov na Bolešiny, cca 500 metrů za odbočkou na Čínov.
V autě byli tři osoby, z nichž si nejvíce šrámů odnesl řidič. „Těžce poraněného řidiče vyndali z vozidla svědci nehody, dívku, která seděla na místě spolujezdce, z auta vypadla. Oběma zraněným hasiči poskytli předlékařskou pomoc, třetí osoba vyvázla bez zranění, “ řekla tisková mluvčí HZS Plzeňského kraje Pavla Jakoubková.
Kvůli likvidačním pracem byla silnice zhruba do 14:30 zcela uzavřena.