Výluky na železnici pokračují! Místo vlaků jezdí autobusy

27.04.2015 11:20

Cestující vlaky v regionu musí v tomto týdnu opět počítat s komplikacemi. Tentokrát platí výluka na trati Plzeň - Horažďovice - České Budějovice. Autobusy jezdí místo vlaků i v úseku Klatovy - Běšiny.

RegioShark křest

Cestující vlaky v Plzeňském kraji musí také v tomto týdnu počítat s další výlukou. Tentokrát se pracuje podél trati Plzeň - Horažďovice - České Budějovice. Výluka na trati potrvá v několikadenních fázích až do poloviny května. V tomto týdnu ještě platí výluka také v úseku Bolešiny - Klatovy na Klatovsku.

Na trati Plzeň - Horažďovice předměstí - České Budějovice pokračují práce v tomto týdnu a vlaky nahradí autobusy v úseku Horažďovice předměstí - Pačejov. Výluka platí v termínech od 27. do 30. dubna, od 4. do 7. května a od 11. do 15. května.

"V těchto termínech proběhne výluka jedné koleje v úseku Pačejov – Horažďovice předměstí. Vlaky pojedou po jedné koleji a může docházet ke zpoždění vlaků. Za vybrané osobní vlaky (Os 8905, Os 8907, Os 8911 a Os 8913, resp. v opačném směru Os 8914, Os 8916 a Os 8918) z důvodu vyčerpané kapacity trati pojede náhradní autobusová doprava," informovaly České dráhy.

Až do středy 29. dubna stále platí také výluka na Klatovsku v úseku Klatovy - Běšiny. "Za všechny vlaky jede náhradní autobusová doprava. V případě jakýchkoliv nejasností se mohou lidé obracet na operátory kontaktního centra na telefonní lince 840 112 113," doplnila mluvčí drah Radka Pistoriusová.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Čištění klima