07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
DAIKIN v sobotu 23. října otevře své brány široké veřejnosti
V sobotu 23. října DAIKIN přivítá nejen potencionální zájemce, ale i technické nadšence či zvědavce, kterým umožní prohlídky svých testovacích laboratoří, odprezentuje unikátní vývojové projekty a mnoho dalšího.
Brány závodu se budou otevírat v 10 hodin a do 15. hodiny se návštěvníci mohou těšit i třeba na soutěž o čističku vzduchu nebo bohaté občerstvení.
DAIKIN je jeden z klíčových regionálních zaměstnavatelů a do svého areálu pouští veřejnost nanejvýš jednou ročně, a to právě nyní při příležitosti Dni otevřených dveří vývojového centra, kde si zájemci mohou prohlédnout vývojové středisko. V tento den si potencionální zájemci o zaměstnání mohou projít vnitřní prostory a zástupců společnosti se zeptat na případné dotazy.
Jelikož se DAIKIN stále rozrůstá a ve svém areálu staví další výrobní halu, hledá více než 200 nových pracovníků a to na mnohé pozice. Novým kolegům může nabídnout nejen jistotu výdělku, ale i náborový bonus až 30 000 Kč, nadstandardní platové ohodnocení a docházkové bonusy. Proto se doražte podívat za brány významného plzeňského zaměstnavatele.

foto: QAP