08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Těžká dopravní nehoda na Tachovsku si vyžádala vrtulník letecké záchranky! Aktuální situaci na silnicích Plzeňského kraje pro Vás ve čtvrtek 21. dubna sleduje QAP.cz!
Chystáte se sednout za volant? QAP.cz pro Vás ve čtvrtek 21. dubna sleduje aktuální situaci na silnicích Plzeňského kraje!
V Plzeňské ulici v Boru na Tachovsku se před půl jednou odpoledne u zámku srazila dvě osobní auta. Nehoda se obešla bez zranění. Místo je průjezdné jedním směrem.
U Boru na Tachovsku se na silnici č. 200 srazily krátce po půl dvanácté dopoledne nákladní a osobní auto. Nákladní vůz skončil po srážce v poli, osobní auto začalo hořet. Na místo vyjeli policisté, hasiči, záchranáři a přivolán byl ke zraněným také vrtulník Letecké záchranné služby.
Na silnici č. 20 v Životicích na jižním Plzeňsku havarovalo kolem třičtvrtě na jedenáct ráno nákladní auto, které převáželo prasata. Vozidlo se převrátilo a prasata běhají po silnici. Na místo vyjeli policisté i hasiči, kteří se snaží pochytat pět zvířat, která utekla po nehodě z vozu. "Přibližně hodinu bude trvat uzavírka silnice č. 20 u obce Životice na jižním Plzeňsku," řekla krátce po půl dvanácté mluvčí HZS Plzeňského kraje Alena Marešová.