26.12.2025 8:32
25.12.2025 18:59
Vánoční tramvaj jezdí i mezi svátky. Plzeňská „Vánočka“ navíc bojuje v anketě
25.12.2025 13:52
Tragédie v obci u Úněšova: mladík se vážně zranil a zemřel
Hledá se muž, který osahával cyklistku
Policie pátrá po muži, který měl v červnu na cestě mezi obcemi Černotín a Dobřany osahávat cyklistku. Ta se násilníkovi naštěstí ubránila.
V červnu letošního roku zažila nepříjemný zážitek cyklistka, která na cestě mezi obcemi Černotín a Dobřany potkala násilníka. Ten ji nejprve osahával a pak požadoval sex. Žena se ale naštěstí ubránila.
K události došlo 12. června na silnici mezi obcemi Černotín a Dobřany na jižním Plzeňsku. Neznámý muž doběhl cyklistku a zastavil ji. Pak ji osahával. Žena ale nezaváhala a ubránila se. Násilník utekl směrem k Černotínu.
Násilník je běloch zdánlivého stáří 30 let, střední postavy. Vysoký je 168 až 175 centimetrů. Má hnědé, krátce střižené vlasy a horší pleť s možnými jizvičkami po akné.
Na sobě měl v době útoku seprané hodně používané maskáčové kalhoty. Není vyloučeno, že používá červený motocykl značky Enduro.