14.07.2025 17:37
14.07.2025 13:08
Barevné kroje, tanec i tradice. Klatovy žily folklorem – FOTKY
14.07.2025 8:46
Plzeň zaplavily Corvetty. Podívejte se na FOTKY z mezinárodního srazu
Hledá se pachatel loupeže, poznáte ho?
Ve středu 26. ledna došlo k přepadení stánku v Železné Rudě. Policie pátrá po pachateli přepadení. Pokud ho poznáte na fotce, informujte policii.
Policie pátrá po pachateli, který ve středu 26. ledna přepadl stánek v Železné Rudě. Poznáte ho?
"V Železné Rudě ve středu 26. ledna letošního roku v 17:35 hodin vstoupil neznámý muž do prodejního stánku a požadoval na prodávajícím provedení směny českých peněz za částku 15 000 eur," informovala policejní mluvčí Dana Ladmanová. Prodávající otevřel zásuvku, kde měl uložené peníze, a v tu chvíli pachatel nastříkal muži do očí slzotvorný prostředek. Pak ho ještě udeřil dvakrát do obličeje. Mezitím prodejce zásuvku uzamknul a s výkřiky o pomoc vyběhl z obchodu. "Pachatel vyšel za ním a rychle pak odjel osobním automobilem zn. VW Passat, který zde měl zaparkovaný," dodala ještě Ladmanová. Policie případ šetří pro podezření ze spáchání zločinu loupeže.
"Žádáme veřejnost o spolupráci. Pokud někdo pozná muže na snímku kontaktujte Policii ČR na telefonní linku 158 nebo podejte informaci na policejní služebnu," žádá mluvčí.