14.10.2025 9:12
13.10.2025 13:39
Socha sv. Jakuba z nové lávky v Chotíkově musí pryč. Rozhodl krajský úřad
13.10.2025 12:05
Pod Svatoborem uvízl paraglidista. Zachránili ho hasiči z Klatov - VIDEO
Počasí nás nepotěší, bude pršet
V následujících dnech nás počasí příliš nepotěší. Bude zatažená obloha a proto si začátkem pracovního týdne přibalte deštníky. Ani teploty nebudou potěšující, nepřekročí dvacítku.

Počátkem pracovního týdne se připravte na deštivé počasí a ani teploty nebudou moc potěšující, nepřekročí dvacítku. Nezapomeňte přibalit deštníky!
Během neděle i pondělka se připravte na deštivé počasí, zataženou oblohu a teploty maximálně na 17 stupních. Naštěstí v pondělí už bude od západu republiky ubývat oblačnosti a teploty se vyšplhají maximálně na čtrnáctku.
Už v úterý 20. září se začne objevovat sluníčko, teploty přes den vyskočí až na osmnáctku, postupně během pracovního týdne až ke 20 stupňům a obloha bude polojasná.