11.08.2025 15:10 13.08.2025 17:40
13.08.2025 15:10
Devět jednotek hasičů bojuje s požárem pole na severním Plzeňsku - FOTKY
13.08.2025 14:45
Analýza DNA trusu potvrdila únik vlčice z výběhu ze Srní
Pozor na namrzlé chodníky! Záchranáři vyjíždějí k desítkám úrazů
Téměř 30 zraněných chodců ošetřili během pátku záchranáři v Plzeňském kraji. K nejčastějším úrazům patřily zlomeniny, pohmožděniny a tržné rány.

Zdravotnickou záchrannou službu po celém Plzeňském kraji zaměstnávají úrazy chodců. "Dnes jsme vyjeli k téměř třem desítkám úrazů, což je hodně vysoké číslo. Ke zraněním chodců dochází napříč celým krajem,“ sděluje mluvčí zdravotnické záchranné služby Martin Brejcha.
K žádném vážnému úrazu naštěstí nedošlo. "Jednalo se o zlomeniny, jak dolních tak horních končetin, pohmožděniny, ale také o tržné rány na hlavách,“ dodává Martin Brejcha.
Vzhledem k předpovědi počasí bychom měli být při chůzi na chodnících a komunikacích velmi opatrní i v nejbližších dnech.
FOTO: ilustrační