07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Meteorologové ČHMÚ vydali výstrahu kvůli silným bouřkám, které by měly do regionu dorazit už v pátek v podvečer. Provázet je mohou přívalové srážky i krupobití.
Páteční teploty budou v regionu překračovat i hranici tropické třicítky, pak by ale měly dorazit silné bouřky. Meteorologové ČHMÚ vydali dokonce výstrahu.
"Večer v Čechách očekáváme od západu při přechodu studené fronty místy bouřky, které mohou být doprovázeny silnými nárazy větru kolem 20 m/s (70 km/h), lokálně přívalovými srážkami a výjimečně i kroupami. Bouřky budou při postupu k východu zvolna slábnout," informoval ČHMÚ.
Výstraha platí od páteční 18. hodiny až do půlnoci. Bouřky s sebou přinesou do regionu také ochlazení. Během soboty už naměříme jen okolo 20 stupňů a počítat musíme i se srážkami. Ty budou ale v průběhu dne ustávat a k večeru by mohlo být v sobotu i polojasno. V podstatě stejné počasí nás čeká také během neděle, bude oblačno až polojasno s přeháňkami a teplotami okolo 20 stupňů.
FOTO: ilustrační