QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY
07.04.2026 6:54
07.04.2026 8:18
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
05.04.2026 19:07
Silvestrovský víkend přinese oteplení. Pokračovat bude i v novém roce
29.12.2017 13:52
Ačkoliv uplynulé dny byly ve znamení zimního počasí, už během víkendu se začne oteplovat a Silvestr přinese až téměř jarní teploty. Počítat musíme i s deštěm.
V sobotu nás podle nových výhledů ČHMÚ čeká zataženo až oblačno. Od západu se bude místy objevovat sněžení, které bude přecházet v déšť. Teploty budou přes den nad nulou, postupně ale až okolo 6 stupňů.
V neděli, tedy na Silvestra, bude oblačno až zataženo, na většině území se budou vyskytovat přeháňky. Během odpoledne by mělo srážek ubývat a ojediněle bude i polojasno. V noci naměříme 6 až 2 stupně, odpoledne 7 až 11 stupňů.
V pondělí, na Nový rok, se očekává převážně oblačno, místy déšť nebo přeháňky, od západu postupně na horách i srážky sněhové. Nejnižší noční teploty budou mezi 7 až 3 stupni, nejvyšší denní mezi 5 až 9.
Úterý přinese oblačnou až zataženou oblohu, počítat musíme na většině území s deštěm nebo přeháňkami. Postupně by od středních poloh měly být srážky i sněhové. V noci klesnou teploty mezi +3 až -1 stupeň, přesa den se vyšplhají mezi 2 až 6 stupňů.
Vyhlídka počasí od středy do pátku podle ČHMÚ: "Převážně oblačno s občasným deštěm nebo přeháňkami, na horách, přechodně i v nižších polohách srážky sněhové. Nejnižší noční teploty +3 až -2 °C. Nejvyšší denní teploty 2 až 7 °C."
FOTO: ilustrační
SDÍLEJTE ČLÁNEK