06.06.2025 15:05
06.06.2025 13:30 06.06.2025 14:30
Dopravní nehodu u Losiné nahlásil systém eCall. Zasahují všechny složky IZS - FOTKY
06.06.2025 14:29
Záchranáři zpět na Hracholuskách. Bezpečnost u vody hlídají už 16. sezónu
V pondělí ještě chladno, od úterka zase tepleji
Předpověď meteorologů hlásí, že chladnější počasí vydrží jen první pracovní den tohoto týdne. Od úterka 20. března se vyjasní a oteplí, hlásí odborníci. Těšit se nůžete zase na jarní teploty.

Pokud vás pohled z okna v pondělí 19. března ráno zklamal, věřte, že od úterka už má být zase jaro. A dokonce se dočkáme i jasné oblohy a jarních teplot. Mračit se bude obloha jen v pondělí.
Ještě během pondělka jde přes území ČR studená fronta, která přinesla chladnější vzduch, oblačnost a přeháňky. Během odpoledne už se ale bude vyjasňovat, denní teploty se budou držet mezi 9 - 12 °C.
V noci na úterý se ještě dočkáme i mrazivých teplot, které budou i pod nulou. Na den už se ale můžete těšit na jasnou oblohu a teploty kolem 10 °C, ve středu už se ohřejeme jarními teplotami kolem 15 °C. A podobné počasí s jasnou oblohou a teplotami i na šestnátce by mělo vydržet až do víkendu!
zdroj: ČHMÚ