26.09.2025 10:20
24.09.2025 17:35
Provoz u Makra v Plzni bude obnoven. POZOR na změny linek MHD
24.09.2025 11:19
Policie pátrá po žháři. V Plzni zapálil několik kontejnerů
Víkend bude teplý
Meteorlogové slibují následující víkend teplý a slunečný. Je to prý odměnou za studené léto. Čeká nás sluníčko a teploty až 27 stupňů.

Konenčě se dočkáme teplejšího počasí, slibují meteorologové na následující víkend. Podle předpovědi bude slunečno a teploty se vyšplhají až na 27 stupňů.
Teplý víkend by nám měl nahradit snad studené léto. Sobota bude jasná až polojasná, na západě republiky budou teploty maximálně na 26 stupních. V neděli bude ještě jasno až polojasno a teploty si polepší ještě o stupínek. Bio zátěž bude o víkendu na stupni 1, což znamená běžný denní režim bez omezení. Noční teploty se budou pohybovat na maximálně 12 stupních.
Pylové zprávy
Dominantníni alergeny jsou pelyněk, ambrosie, jitrocel, šťovík, kopřiva, merlík
Aktuální situace je taková, že aktivita pylu pelyňku je na ústupu, v ovzduší přetrvává pyl jitrocele, šťovíku, kopřivy a merlíku.
zdroj pylových zpráv je pyly.cz