Bolevec bude mít nová parkovací místa! Kde vzniknou?

07.06.2022 17:19

Stavební práce začnou již v tomto týdnu, trvat by měly dva měsíce. Zhotovitel ovšem předpokládá, že by nová parkovací místa mohla řidičům sloužit v dřívějším termínu.

IMG_20190401_130647002

Stavební práce spočívají v rozšíření stávajícího parkoviště na pozemku parc. č. 1626/134 v katastrálním území Bolevec, u OC Plzeňka na adrese Gerská 34. "Stávající parkovací plocha bude rozšířena směrem do travnaté plochy celkem o sedm kolmých parkovacích míst, z toho na severovýchodní straně o tři místa a na straně jihozápadní o čtyři místa. Povrch stání bude z asfaltového betonu," uvedla Jednička.

V jihozápadní části je navržen v délce 15 m nový chodník s místem pro přecházení, který bude napojen na chodník stávající. Zhotovitelem je společnost CETINA a KENAUR, s.r.o.

Foto: UMO 1

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT