14.07.2025 17:37
14.07.2025 13:08
Barevné kroje, tanec i tradice. Klatovy žily folklorem – FOTKY
14.07.2025 8:46
Plzeň zaplavily Corvetty. Podívejte se na FOTKY z mezinárodního srazu
Budova soudu v Plzni je ohrožena bombou!
V pondělí 3. října po poledni měli policisté, hasiči i strážníci plné ruce práce s ohlášeným uložením bomby v budově krajského soudu v Plzni ve Veleslavínově ulici.
Nahlášeným uložením bomby v budově krajského soudu v Plzni se v pondělí 3. října po poledni zabývali plzeňští policisté spolu s hasiči, pyrotechniky a dalšími složkami.
Bombu v budově krajského soudu ve Veleslavínově ulici nahlásil anonym na policejní linku. "Hlášení o uložení bomby jsme na tísňovou linku dostali ve 12:50 hodin. Budova musela být evakuována," řekal QAPu policejní mluvčí Martina Korandová.
"K ukončení šetření na místě došlo ve 14:30 hodin, žádný výbušný systém nebyl nalezen," uvedla poKorandová s tím, že bylo evakuováno celkem 200 osob, na místě byli hasiči, něstská policie, psovod a samozřejmě také pyrotechnici, kteří prohledávali nejen budovu ale i přilehlá místa.