07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Další policejní honička se ve čtvrtek nad ránem odehrála v ulicích Plzně. Tentokrát policisté pronásledovali zběsilého piráta silnic na Slovanech! Během jízdy naboural pět aut, nadýchal víc jak 1 a půl promile!
V ulicích Plzně se ve čtvrtek nad ránem strhla po několika dnech další policejní honička. Tentokrát na Slovanech, kde opilý řidič nejdřív naboural několik aut a následně i dům. Policisté ho dopadli na Slovanské u konečné tramvaje číslo jedna. 42letému muži hrozí až tři roky vězení.
Po tom, co se před zhruba dvěma týdny odehrála dramatická policejní honička s pirátem silnic na Doubravce, teď byli v pohotovosti policisté na Slovanech. "42letý řidič řídil dnešního dne vozidlo továrná značky Ford po tramvajovém pásu na ulici Koterovská. Následně směřoval k ulici Sladkovského. Na výzvy k zastavení neragoval a policisté jej pronásledovali dále po Slovanské třídě. Řidič během jízdy naboural do celkem pěti vozů a také zástavby domů," popsal honičku mluvčí policie Jan Koželuh.
Šofér se měl po jednom z hlavních silničních tahů řítit rychlostí víc jak 100 kilometrů v hodině. Jen se štěstím se nikomu z ostatních řidičů nic nestalo.
Následně policisté muže zadrželi. "K jeho zajištění bylo použito donucovacích prostředků. Jednalo se o hmaty a chvaty. Muž při pádu na zem utrpěl drobné oděrky," dodal policejní mluvčí.
Zbytek noci strávil na záchytce. Teď mu hrozí až tři roky vězení...
Pirát silnic nadýchal při dechové zkoušce 1,7 promile a přiznal, že byl také pod vlivem omamných látek. Nicméně test se provést nepodařilo a muž tak skončil na vyšetření spojeném s odběrem krve. Několik hodin si pobyl na záchytce a teď už mu hrozí až tři roky vězení. "Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky," dodal mluvčí policie.
Před několika dny se podobná honička odehrála na Doubravce. Také tam "šílený" řidič naboural několik aut. Policisté ho následně dopadli a případ prověřují. Podrobnosti k události najdete v článku zde.
FOTO: krimi-plzen.cz