07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Facebook dopravních podniků v Plzni nefunguje! Někdo ho zneužil
Facebookový profil plzeňských dopravních podniků čelí útokům. Společnost se proto rozhodla profil skrýt. Zatím neznámý hacker zakládal falešné profily PMDP.
Dopravní podniky v Plzni v současné době řeší nepříjemnou záležitost. V posledních týdnech se objevilo hned několik falešných facebookových profilů pod hlavičkou společnosti. Ta se proto rozhodlo k razantnímu řešení.
"Do dnešního dne bylo postupně odhaleno a zablokováno sedm falešných profilů založených pod totožným jménem PMDP, a.s., se stejnou profilovou fotografií. Neznámý útočník se přes tyto profily snažil vydávat za naši společnost, když reagoval na příspěvky velice nevhodným způsobem," informují dopravní podniky s tím, že v některých případech šlo o velmi vulgární a urážlivé příspěvky.
Doppravní podniky se tak rozhodly svůj oficiální profil na síti skrýt. "Tímto bychom se chtěli omluvit všem, kterým pod naším jménem přišel nevhodný komentář jejich příspěvku, a zároveň vás chceme ujistit, že se nejedná o komentáře administrátora našich facebookových stránek," upozorňují PMDP.
FOTO: ilustrační