08.12.2025 10:00
Chcete knížku pod stromeček? Vyhrajte nejnovější detektivku Václava Křivance!
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
07.12.2025 9:15
Vodárna v Plzni řeší další havárii vodovodu. Tentokrát došlo k poruše na Borech v ulici Zikmunda Wintra, bez dodávky vody se ocitly domácnosti v několika domech.
Zima už o sobě dává postupně vědět i v souvislosti s haváriemi vodovodů. I když vodárna v Plzni zatím neeviduje nijak extrémně zvýšený počet havárií, začínají pomalu ale jistě přibývat.
Od středečního rána se bez vody ocitlo několik domů v ulici Zikmunda Wintra na Borech. "Přesnou příčinu havárie zatím neznáme. Nevíme ani, kde přesně k ní došlo. Bez dodávky vody jsou domy v ulici na číslech 21 až 27 a 24 až 30," řekla k aktuální situaci mluvčí vodárny Kateřina Chmelíčková. "Dodávka by každopádně měla být obnovená do 14 hodin."
Velmi rozsáhlá havárie se v Plzni řešila v posledních dnech na Lochotíně. K poruše na hlavním přivaděči došlo v neděli ráno v parku U Bazénu. Tam se na opravách pracovalo až do pondělního odpoledne. Podrobnosti i s fotogalerií najdete v článku zde.
FOTO: QAP.CZ