07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Hledají se svědci nehody v Plzni (21.05.2012 13:15:00)
Policisté hledají svědky nehody, ke které došlo v pátek 18. května v Plzni na Klatovské třídě. Motorka tu porazila chodce, který leží zraněný v nemocnici.
Případné svědky dopravní nehody z pátku 18. května hledají plzeňští policisté. Motocykl porazil muže, který leží zraněný v nemocnici.
Policisté do pondělí 21. května pátrali po totožnosti zraněného muže, nakonec se jim ji podařilo zjistit. I tak ale dále hledají případné svědky nehody.
"V pátek 18. května 2012 v 8:55 hodin ráno došlo v Plzni na křižovatce ulic Klatovská, Dobrovského a V Bezovce k dopravní nehodě, při které se střetl motocykl s chodcem zatím nezjištěné totožnosti," uvedla mluvčí policie Simona Čejková s tím, že policisté žádají všechny svědky, kteří by měli informace, které pomohou s šetřením dopravní nehody, aby se osobně přihlásili na oddělení dopravních nehod Dopravního inspektorátu Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20 nebo telefonicky na čísle 974 325 256 nebo na linku 158.
Více o nehodě se dočtete v článku Motorkář srazil v Plzni chodce.