19.10.2025 21:05
19.10.2025 20:35
Vítězství z jihu! Indiáni z Budějovic přivážejí tři body
18.10.2025 10:38 18.10.2025 14:09
Policisté hledají pohřešovaného staršího muže z Třemošné. Neviděli jste ho?
Katedrála v Plzni je obehnaná páskami, sníh ze střechy ohrožoval chodce - FOTKY
Obří kusy zledovatělého sněhu, které se řítily ze střechy katedrály v Plzni, postavily do pozoru strážníky. Ti v podstatě celou katedrálu obehnali páskami a nabádají k opatrnosti.
Velké kusy padajícího sněhu ze střechy katedrály svatého Bartoloměje zaznamenali strážníci během čtvrtka. Nikoho nezranily, ovšem dá se říct, že to bylo jen s velkým štěstím.
"Katedrálu svatého Bartoloměje opatřili strážníci páskami se zákazem vstupu. Lidé by měli být v okolí maximálně opatrní," říká mluvčí městské policie Jana Pužmanová. Pásky zůstanou kolem katedrály zatím do odvolání.
Kvůli odstraňování sněhu ze střech byli strážníci v terénu i na dalším místě v centru Plzně. Asistovat museli hasičům, kteří zajišťovali úklid ze střechy v Sedláčkově ulici. "V tomto případě strážníci dohlíželi zejména na provoz a odkláněli dopravu ze Sedláčkovy ulice v průběhu zásahu hasičského záchranného sboru," dodává mluvčí strážníků.
FOTO: QAP.CZ