17.07.2025 13:32
17.07.2025 9:10
Ranní nehody v Plzeňském kraji: dvě auta skončila na střeše - FOTKY
17.07.2025 8:13
Plzeňská Proluka ožije vážnou hudbou. Buďte u toho!
Kolemjdoucí nahlásili na policii, že v křoví leží třesoucí se muž
V pondělí 12. října nahlásili kolemjdoucí na policii, že našli muže v křoví. Bylo evidentní, že senior pořebuje pomoc. Nezvládl se sám postavit na nohy, celý se třásl.

K záchraně jednasedmdesátiletého muže bylo nutné přivolat i zdravotnickou záchrannou službu.
"V pondělí ráno byli doubravečtí strážníci telefonicky upozorněni na muže ležícího v křovinách podél silnice v Mohylové ulici a vyjeli na místo oznámené události. Jakmile staršího muže strážníci uviděli, bylo jim zřejmé, že bude potřebovat pomoc," uvedla mluvčí městské policie Jana Pužmanová.
Jednasedmdesátiletý senior se viditelně třásl a nebyl se schopen postavit na nohy. "Proto ho strážníci zabalili do izotermické fólie, aby se zahřál," dodala Jana Pužmanová.
Hlídka na místo zavolala zdravotnickou záchrannou službu. Nutný byl převoz muže do Městské nemocnice Privamed k lékařskému ošetření.
Foto: Městská policie Plzeň